Bilety Kraków – Bristol

Tanie Bilety EasyJet z Krakowa do Bristolu, Anglia

Tania linia lotnicza easyJet z krakowskiego lotniska w Balicach realizuje przeloty do angielskiego Bristolu obsługując tą trasę cztery razy w tygodniu, w: poniedziałki, środy, piątki i niedziele.

Od stycznia 2015 r wyloty z Krakowa planowane są w: poniedziałki, czwartki, piątki i niedziele. Najniższe ceny biletów, oprócz akcji promocyjnych, przewoźnik posiada od stycznia do kwietnia.

Bristol – Kraków. Tanie Loty Polska – Anglia
easyJet – Rezerwacja Biletów Lotniczych

tanie-przeloty-easyjet - infolinia

 

Czas lotu: 1 godzina i 40 minut / Dystans: ok. 1600 km

Opis lotniska docelowego: Lotnisko w Bristolu położone jest ok. 13 km na południowy-zachód od centrum tego miasta. Jest to dziewiąty port lotniczy Wielkiej Brytanii pod względem obsługiwanego ruchu pasażerskiego. Rocznie z jego usług korzysta ponad 6 mln pasażerów. Swoją bazę operacyjną posiadają na nim linie: EasyJet, Ryanair i BMI Regional. Pasażerowie mają do swojej dyspozycji jeden bardzo dobrze wyposażony terminal.

Dojazd do lotniska: W odległości ok. 13 km od lotniska przebiega kluczowa dla tego regionu droga A38. Ma ona bezpośrednie połączenie z autostradą M5. Z lotniska kursują przewoźnicy autobusowi, którzy pośrednio lub bezpośrednio dojeżdżają do: Swansea, Bath czy Penzance.

Z Bristolu tania linia lotnicza easyJet lata do Polski tylko na krakowskie lotnisko. Więcej tras obsługuje stamtąd popularny Ryanair który realizuje przeloty:

– loty Gdańsk – Bristol – Gdańsk (Ryanair)

– loty Poznań – Bristol – Poznań (Ryanair)

– loty Rzeszów – Bristol – Rzeszów (Ryanair)

– loty Warszawa Modlin – Bristol – Warszawa Modlin (Ryanair)

– loty Wrocław – Bristol – Wrocław (Ryanair)