Bilety Kraków – Hamburg

Tanie Bilety EasyJet z Krakowa do Hamburga, Niemcy

Tanie linie lotnicze easyJet obsługują z Krakowa do Hamburga trzy rejsy tygodniowo. Samoloty przewoźnika z lotniska w Balicach latają we: wtorki, piątki i niedziele. Najniższe ceny biletów, nie licząc wprowadzanych przez przewoźnika promocji, przypadają na miesiące: grudzień – luty.

Kraków – Hamburg – Kraków. Tanie loty Polska Niemcy
easyJet – Rezerwacja Biletów Lotniczych

tanie-przeloty-easyjet - infolinia

 

Czas lotu: 1,5 godziny/ Dystans: ok. 780 km

Opis lotniska docelowego: Międzynarodowy port lotniczy w Hamburgu to piąte, pod względem wielkości obsługiwanego ruchu pasażerskiego, lotnisko w Niemczech. Rocznie obsługuje ono ponad 13,5 mln podróżnych i wykonuje ponad 160 tys. operacji lotniczych. Podróżni odprawiani są przez dwa terminale. Tania linia lotnicza easyJet obsługiwana jest z terminala nr 1.

W Hamburgu swój port węzłowy mają tanie linie lotnicze Germanwings, a dla: Air Berlin, Condor, easyJet, Germania i TUIfly jest to lotnisko bazowe. Hamburg Airport leży 8 km na północny-zachód od centrum tego portowego miasta.

Dojazd do lotniska: Lotnisko dostępne jest z autostrady A7. Do i z portu lotniczego kursują lokalne autobusy, które obsługują nie tylko Hamburg ale także: Kilonię, Lubekę i Neumünster. Hamburskie lotnisko posiada własną stację kolejową, z której przejazd do centrum miasta trwa ok. 25 min.

Oprócz połączenia taniej linii easyJet do Krakowa loty do/z Hamburga realizuje także PLL LOT latający na trasie:

– loty Warszawa Okęcie – Hamburg – Warszawa Chopina (PLL LOT)

Zainteresowani lotami do Hamburga mogą skorzystać również z oferty tanich linii lotniczych Wizz Air, które latają z Gdańska na drugie lotnisko tego miasta, odległe o ponad 50 km: Hamburg – Lubeka.